ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM HAFTANIN İLK GÜNÜ SİİRTLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU 

Tarih : 05 Mart 2024
BAŞKAN YILDIRIM HAFTANIN İLK GÜNÜ SİİRTLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Siirtliler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Siirtlilerle buluşma programına Başkan İsmet Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Salim Çetinkaya, AK Parti belediye meclis üyesi adayları ve Siirtliler katıldı.

Başkan İsmet Yıldırım, “Allahın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun. Çok değerli misafirlerimiz, kıymetli Siirtli hemşehrilerim hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Kardeşlerim belediyecilik denince akla AK Parti geliyor. Ben Ümraniye’de doğup büyüyen bir kardeşiniz olarak söylüyorum zamanında çok çileler çektik. 1994 yılında İstanbul ve Ümraniye ne haldeydi. Ama Allah’a hamd olsun 2002’den beri AK Parti belediyeciliği var. Hizmet var. Gerçek belediyecilik AK Parti belediyeciliğidir” dedi.

Başkan Yıldırım, “16 seçimdir Cumhurbaşkanımızın yanında duruyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Kıymetli kardeşlerim, 2019’da göreve geldiğimiz günden itibaren Ümraniye için çalıştık, çalışmaya da devam etmek istiyoruz. Sizlerden de bu konuda destek bekliyoruz. İstanbul'a son 5 yıldır yapılan hiç bir eser yok. İnşallah Murat Kurum Beyefendi'yle İstanbul muradına erer ve hizmetlerimiz artarak devam eder. Ümraniyeli bir kardeşiniz olarak beni de unutmayın” dedi.

FOTO GALERİ