ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM BAKKAL ESNAFIYLA BULUŞTU

Tarih : 07 Mart 2024
BAŞKAN YILDIRIM BAKKAL ESNAFIYLA BULUŞTUÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Nikâh Sarayı’nda düzenlenen akşam yemeğinde Bakkallar esnafıyla bir araya geldi. Başkan Yıldırım, “Milletimizin teveccühüyle yeni dönemde de hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Nikâh Sarayı’nda düzenlenen akşam yemeğinde Bakkallar esnafıyla bir araya geldi. Başkan Yıldırım, “Milletimizin teveccühüyle yeni dönemde de hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye Bakkallar Esnaf Odası üyeleriyle bir araya geldi. Programa Başkan Yıldırım’ın yanı sıra, AK Parti İlçe Başkanı Salim Çetinkaya da katıldı.

Ümraniye Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Resul Taşçı, Başkan Yıldırım’a hizmetlerinden ve her zaman esnafın yanında olması sebebiyle teşekkür etti. Taşçı, Esnaf kardeşlerim, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde gelin emaneti ehline İsmet Başkanımıza verin dedi.

Başkan Yıldırım programda yaptığı konuşmasında, Teknoloji çağında hızla ilerliyoruz. Hayat artık dijitalleşti. Esnafımız bu durumda çok zorluklar çekiyor. Yeni çağa ayak uydurmamız lazım dedi. Yıldırım, “Bakkal esnafı, bizim bir kültürümüzdür. Bakkal esnafını yaşatmamız lazım. Bakkal demek samimiyet demektir. Kardeşlerim, sizler bu toplumun temel taşlarından birisiniz. Bizler, bakkal ve esnafın derdini, sıkıntısını biliyoruz. Bakkallar artık yeni kimliğe bürünmesi lazım. Bizlerde yeni dönemde maddi manevi her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Başkan Yıldırım, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere de değinerek, “Allah’ın izniyle ve milletimizin teveccühüyle yeni dönemde de hizmetlerimize devam edeceğiz. İstanbul’un yeniden ayağa kalkması gerekiyor. Bunun için Murat Kurum’a desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

FOTO GALERİ