ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN YILDIRIM: “31 MART’TA SİVAS ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR”

Tarih : 26 Şubat 2024
BAŞKAN YILDIRIM: “31 MART'TA SİVAS ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR”Ümraniye Beleye Başkanı İsmet Yıldırım, İstanbul Sivaslılar Derneği’nin düzenlediği toplantı programına katıldı.

Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı’nda İstanbul Sivaslılar Derneği tarafından düzenlenen toplantı programına Başkan İsmet Yıldırım’ın yanı sıra; Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, AK Parti MKYK Üyesi Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Erdem ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya da katıldı.

İstanbul Sivaslılar Dernek Başkanı Sinan Akyol, misafirperverliğinden ve ilçedeki hizmetlerinden ötürü Başkan İsmet Yıldırım’a teşekkür etti.

Sivas’ın 15-16 köyüne gittiğini ve misafirperverliklerinden dolayı Sivaslı hemşehrilere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan İsmet Yıldırım, “Sivas’ın her şeyi güzel; insanı güzel, havası güzel. Sivaslılar, ne yapacaklarını çok iyi bilirler. Sizlere ne kadar hizmet etsek azdır. Bizim siyasetimiz eser siyasetidir. 31 Mart’ta da Sivas yine üzerine düşeni yapacaktır. İstanbul’u yeniden hizmetlerine Murat Kurum Beyfendiyle kavuşturacağız” dedi.

FOTO GALERİ