ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

BAŞKAN İSMET YILDIRIM MEVLİD PROGRAMINA KATILDI

Tarih : 12 Şubat 2024
BAŞKAN İSMET YILDIRIM MEVLİD PROGRAMINA KATILDIÜmraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Kastamonu Tosya Yağcılar Köyü Dernek Başkanı Necdet Aykırıoğlu'nun merhum babası için verdiği mevlit programına katıldı.

Kastamonu Tosya Yağcılar köyü Derneğinde gerçekleştirilen mevlid programına Başkan İsmet Yıldırım ve AK Parti İlçe Başkanı Salim Çetinkaya katıldı. Merhumun ruhuna okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından tüm ölmüşler için dualar edildi.

Başkan İsmet Yıldırım programda yaptığı konuşmada, "Böyle güzel bir günde Yağcılar köyümüzün Ümraniye'deki Kültür Derneği'nde hep beraber bizleri bir araya getiren Rabbime şükrediyorum. Hoş geldik sefalar getirdik. Öncelikle Necdet Bey’in merhum babasına Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Kıymetli Kastamonulu hemşehrilerim önümüzde bir yerel seçim var. Rabbim nasip ederse bu seçimde işi ehline vereceğiz. İstanbul'umuzu muradına erdireceğiz. Ümraniye'mizde hizmet ve projelerimiz kaldığı yerden inşallah devam edecektir. Hepinizi Allah’a emanet ediyor, dua ve desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

FOTO GALERİ