PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
BAŞKAN İSMET YILDIRIM GECE GÜNDÜZ SAHADA BAŞKAN İSMET YILDIRIM GECE GÜNDÜZ SAHADA
Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte gündüz Millet Bahçesi’ndeki komşularla bir araya gelip, kafedeki gençlerle de vakit geçiren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, akşam da Alemdağ Caddesi’ndeki Ümraniyelilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Tüm dünyada ve Türkiye’de etkili olan yeni tip koronavirüs salgınından, normalleşme sürecine geçişle birlikte Ümraniyeliler; eşsiz peyzaj düzenlemesi, spor alanları, çocuk parkları ve doğal güzelliğiyle ilgi gören Ümraniye Millet Bahçesi’ne akın etti.

Ümraniyelilerle sık sık bir araya gelen Başkan İsmet Yıldırım bu kez de Millet Bahçesi’ndeki komşularının sofrasına misafir oldu. Vatandaşlarla keyifli bir sohbette bulunan Başkan Yıldırım, çocuklarla da yakından ilgilendi. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyaretlerde Başkan İsmet Yıldırım, komşularının ilgileri ve misafirperverliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ümraniyeliler de nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Yıldırım’a teşekkür etti.

Gezilerine akşam da devam eden Başkan Yıldırım, Alemdağ Caddesi’nde yürüyüş yaptığı esnada Ümraniyelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Tarih : 15 Haziran 2021
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari