ÇÖZÜM HATTI: 444 9 822
Twitter WEB TV

3. ULTİMATE ÜMRANİYE KOŞUSU VE BİSİKLET YARIŞLARINA 600 SPORCU KATILDI

Tarih : 27 Kasım 2023
3. ULTİMATE ÜMRANİYE KOŞUSU VE BİSİKLET YARIŞLARINA 600 SPORCU KATILDIÜmraniye Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen Ultimate Ümraniye Koşusu ve Bisiklet Yarışı 600 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Yarışların startını Başkan İsmet Yıldırım verdi.

Ümraniye Millet Bahçesi, bu yıl 3. kez düzenlenen Ultimate Ümraniye Koşusu ve Bisiklet Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Koşu, bisiklet ve kombine yarış kategorilerinde 20 farklı klasmanda düzenlenen yarışlarda renkli görüntüler ortaya çıktı. Sporcular sabahın erken saatlerinden itibaren millet bahçesine gelerek, kayıt yaptırdıktan sonra ısınma hareketlerine başladı.

Yarışların startını Başkan İsmet Yıldırım verdi

Yarışmacılar, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın işareti ile yarışa başladı. İlk olarak bisiklet yarışları ile başlayan Ultimate Ümraniye ardından 8 kilometrelik koşu yarışları ile devam etti. Her iki yarış da kıran kırana süren mücadeleye sahne oldu. Sporcuların heyecanına ortak olan Başkan İsmet Yıldırım, sporu çok önemsediğini ve her türlü sporu desteklediklerini söyleyerek, “Yarışmalara katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Ödül alanları ayrıca tebrik ediyorum. Katılmak da ödül almak kadar değerlidir. Yarışmaya katılan tüm sporcular gönlümün birincileridir" dedi. 

Yarışlar, dereceye girenler için düzenlenen kupa töreninin ardından sona erdi.

FOTO GALERİ