PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Semra Kayataş Eser’den Başkan Hasan Can’a Ziyaret Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Semra Kayataş Eser'den Başkan Hasan Can'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Semra Kayataş Eser ve Kadın Doğum Uzmanı Operatör Dr. Evrim Bostancı’yı makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi  Doç. Dr. Semra Kayataş Eser ve Kadın Doğum Uzmanı Operatör Dr. Evrim Bostancı’yı makamında ağırladı.

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Semra Kayataş Eser ve Kadın Doğum Uzmanı Operatör Dr. Evrim Bostancı, misafirperverliğinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. Başkan Hasan Can ise nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Tarih : 12 Eylül 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari