PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniyespor 1938 Taraftar Grubundan Başkan Hasan Can’a Ziyaret  Ümraniyespor 1938 Taraftar Grubundan Başkan Hasan Can'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor Yöneticisi Emin Temiz ve yükselen grafiğiyle TFF 1. Ligin lideri olan Ümraniyespor 1938 Taraftar Grubunu makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor Yöneticisi Emin Temiz ve yükselen grafiğiyle TFF 1. Lig'in lideri olan Ümraniyespor 1938 Taraftar Grubunu makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Ümraniyespor Yöneticisi Emin Temiz ve Ümraniyespor 1938 Taraftar Grubu, Başkan Hasan Can’a Ümraniyespor’a yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunarak, kendisine forma ve çiçek takdim etti. Taraftar grubuyla tek tek ilgilenen Başkan Hasan Can ise, Ümraniye Belediyesi gibi Ümraniyespor’un da devletin hiçbir kurumuna borcu olmadığının altını çizerek, nazik ziyaretlerinden ötürü tüm misafirlerine teşekkür etti.

Ziyarette Başkan Hasan Can’a; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mesut Özdemir, Mustafa Küçükkapdan ve Cemali Ergül eşlik etti.        

Tarih : 08 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari