PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Cuma Buluşmaları Devam Ediyor Ümraniye'de Cuma Buluşmaları Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesinin bu haftaki Cuma buluşması Adem Yavuz Mahallesi’nde bulunan Hasan Hüseyin Camiinde gerçekleşti. Cuma buluşmasına AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

Ümraniye Belediyesinin bu haftaki Cuma buluşması Adem Yavuz Mahallesi’nde bulunan Hasan Hüseyin Camiinde gerçekleşti. Cuma buluşmasına AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

Ümraniye’de Cuma buluşmalarının bu haftaki adresi Adem Yavuz Mahallesi’ndeki Hasan Hüseyin Camii oldu. Cuma Namazı’nı Hasan Hüseyin Camiinde kılan Başkan Hasan Can ve protokol namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma buluşmasına, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti Ümraniye ilçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cuma Namazı’nın ardından Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu vatandaşlara kısa bir konuşma yaptı. Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen Cuma Buluşmaları hakkında bilgi verdi.

Av. Mahmut Eminmollaoğlu’ndan sonra konuşmasına Çanakkale Zaferi’ni kutlayarak başlayan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, “16 Nisan’da hep birlikte yeni bir zafer kazanacağız” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmada 15 Temmuz Darbe Girişimi’nden bahsetti ve 16 Nisan’da yapılacak referandum hakkında bilgi verdi. Başkan Hasan Can: “Allah kıldığımız namazları ve dualarımızı kabul etsin. Tarih boyunca bu millet, bu topraklarda ve İslam aleminde hakim olmuştur.  Milletimiz her zaman mazlumların ve mağdurların yanında yer almıştır. 16 Nisan’da bu yüce milletin kararıyla istikrar güçlenerek sürmeye devam edecek” dedi. Başkan Hasan Can Türkiye üzerinde oynanan oyunlara değinerek, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi verip, konuşmasına son verdi.

Başkan Hasan Can’ın ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz bir konuşma yaptı. Osman Boyraz: “Ümraniye geçmişte çamurlu yolları ve patlayan çöplüğüyle anılan bir yerdi. 13 yılda Ümraniye’nin imajı değişti. Kazandırılan kalıcı eserlerle Ümraniye bugün geçmiştekinden çok farklı bir yerde” dedi. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun öneminden de bahseden Boyraz, “16 Nisan’da sizlerin de desteğiyle istikrar sürmeye devam edecek. Daha güçlü bir Türkiye için 16 Nisan hepimiz için bir milat olacak” dedi.

Konuşmaların ardından Milletvekili Osman Boyraz ve Başkan Hasan Can vatandaşlara çorba ikramında bulundu. Camideki programın ardından Miiletvekili Osman Boyraz, Başkan Hasan Can ve diğer protokol üyeleri Adem Yavuz Mahallesi Muhtarı Necati Kurnaz’ı ziyaret etti. Muhtarlıktaki ziyaretin ardından bölgedeki esnafla bir araya gelen protokol, 16 Nisan Referandumu için destek istedi. Son olarak Adem Yavuz Mahallesi’ndeki İstanbul Ticaret Odası Ortaokulu Müdürü Savaş Durcanoğlu ziyaret edildi.

 

 

 

 

Tarih : 17 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari