PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye'de Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Programı Düzenlendi Ümraniye'de Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Anma Programı Düzenlendi
Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Programı gerçekleşti.

Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü Programı gerçekleşti.

Gerçekleşen programa AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.

Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Dr. Yunus Kurtuluş açılış ve selamlama konuşması yaparak günün anlam ve önemine değindi. Programda birer konuşma gerçekleştiren Ümraniye Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Çanakkale Zaferi’nin tarihteki öneminden bahsedip, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek programı düzenleyen herkese teşekkür ettiler.

Program video sunumu ve okul korosunun Çanakkale Türküleri söylemesinin ardından tiyatro gösteriminin gerçekleşmesiyle son buldu.

 

Tarih : 18 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari