PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Yol Süpürme Araçlarının Renklerini Yeniliyor! Ümraniye Belediyesi Yol Süpürme Araçlarının Renklerini Yeniliyor!
Temizlik araçlarını düzenli olarak yenileyen ve değiştiren Ümraniye Belediyesi; en temiz ilçe unvanını en iyi şekilde devam ettiriyor. Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi’nin yol süpürme araçlarının eski rengi olan kırmızı tüm üst ekipmanlar yenilenerek turkuaz rengine boyandı.

Temizlik araçlarını düzenli olarak yenileyen ve değiştiren Ümraniye Belediyesi; en temiz ilçe unvanını en iyi şekilde devam ettiriyor. Bu kapsamda Ümraniye Belediyesi’nin yol süpürme araçlarının eski rengi olan kırmızı, tüm üst ekipmanlar yenilenerek yeni kurumsal renk olan turkuaza boyandı.

Ümraniye Belediyesinin, tüm temizlik araçlarında olduğu gibi şimdi de yıpranan yol süpürme araçları yenileniyor. Bu kapsamda; yıpranan yol süpürme araçlarının üst ekipmanları yenilenerek, şaseleri revize edildi. Ayrıca yenilenen araçlar belediyenin kurumsal turkuaz rengine boyanarak ilçedeki vatandaşların hizmetine sunuldu. Araçların yenilenmesi yıl boyunca devam edecek.

Tarih : 16 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari