PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Sharjah Emirliği’nden Başkan Hasan Can’a Plaket Sharjah Emirliği'nden Başkan Hasan Can'a Plaket
Ümraniye Belediyesinin özel konuk olarak davet edildiği Al Amal Camp 29 in Sharjah (Sharjah Emirliği 29. Engelliler Kampı) kapanış programı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk ve Strateji Geliştirme Müdürü Haydar Karaaslan’ın katılımıyla gerçekleşti. Kapanış Programında, “Sharjah Emiri Yardımcısı ve Veliaht Prens Sultan bin Muhammed bin Sultan El Kasimi” programa katılımı dolayısıyla Ümraniye Belediyesi’ne takdir belgesi ile beraber bir plaket takdim

Ümraniye Belediyesinin özel konuk olarak davet edildiği Al Amal Camp 29 in Sharjah (Sharjah Emirliği 29. Engelliler Kampı) kapanış programı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk ve Strateji Geliştirme Müdürü Haydar Karaaslan’ın katılımıyla gerçekleşti. Kapanış Programında, “Sharjah Emiri Yardımcısı ve Veliaht Prens Sultan bin Muhammed bin Sultan El Kasimi” programa katılımı dolayısıyla Ümraniye Belediyesi’ne takdir belgesi ile beraber bir plaket takdim etti.

Ümraniye Belediyesinin özel konuk olarak davet edildiği ve 16-21 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşen “Al Amal Camp 29 in Sharjah” programı sona erdi.  Al Amal Camp 29 in Sharjah (Sharjah Emirliği 29. Engelliler Kampı) kapanış programı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Strateji Geliştirme Müdürü Haydar Karaaslan, Ümraniye Belediyesi himayesinde TOGEMDER Engelli Meslek Eğitim Okulundan on öğrenci ile beş öğretmenin katılımıyla gerçekleşti. Program “Bayrak İndirme Merasimi” ve  “Kapanış Töreni” ile sona erdi.

Kapanış Programında, “Sharjah Emiri Yardımcısı ve Veliaht Prens Sultan bin Muhammed bin Sultan El Kasimi” programa katılımı dolayısıyla Ümraniye Belediyesi’ne takdir belgesi ile beraber bir plaket takdim etti. Plaketi Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can adına Strateji Geliştirme Müdürü Haydar Karaaslan aldı.

 

Tarih : 24 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari