PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu Mevlid-i Nebi Programları Kapsamında Ümraniyelilerle Buluştu Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu Mevlid-i Nebi Programları Kapsamında Ümraniyelilerle Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Mevlid-i Nebi haftası kapsamında Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu’nu Ümraniyelilerle Bir Araya Getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Mevlid-i Nebi haftası kapsamında Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu’nu Ümraniyelilerle Bir Araya Getirdi. 

Ümraniye Belediyesi Mevlid-i Nebi haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlemeye, birbirinden kıymetli hocaları ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Ümraniye Kültür Sanat Merkezi’nde Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu, Ümraniyelilerle bir araya gelerek Hz. Peygamberin hayatından bahsetti.

Yoğun ilginin olduğu programda Prof. Dr. Ahmet Sacit Açıkgözoğlu, Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in hayatı, örnek kişiliği, hadisi şerifleri ve o dönemde yaşanan olayları anlatarak katılımcıların sorularını yanıtladı. Ayrıca Açıkgözoğlu, günümüzde yaşanan sorunlardan bir tanesinin de Ümmetin derdi olan muhabbet eksikliği olduğunu ifade ederek bunun da ancak, Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in hayatını anlayarak ve örnek alarak düzeleceğini söyledi.

Tarih : 06 Aralık 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari