PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ümraniye’de Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ümraniye'de
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında, Ümraniye Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen fidan dikim programına katıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında, Ümraniye Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen fidan dikim programına katıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’nın birlikte yürüttüğü “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında, Ümraniye Anadolu Lisesinde fidan dikimi yapıldı. Okul bahçesinde düzenlenen programa Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, okul müdürü öğretmenler ve vatandaşlar   katıldı.

Bakanlık olarak gençlerde ve çocuklarda çevresel duyarlılığın artırılmasına özel önem verdiklerini vurgulayan Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Okullar Hayat Olsun projesi çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı tüm okullarımızı ağaçlandırıp çiçek gibi yapacağız” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından toprakla buluşturulan fidanlara can suyu verildi.

Tarih : 12 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari