PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Necip Fazıl Mahallesi Yüzme Havuzu ve Spor Salonu İçin Çalışmalar Başladı! Necip Fazıl Mahallesi Yüzme Havuzu ve Spor Salonu İçin Çalışmalar Başladı!
Son 14 yılda ilçenin çehresini tamamıyla değiştiren Ümraniye Belediyesi, Ümraniye’ye kazandırdığı eserlere bir yenisini daha ekliyor! Necip Fazıl Mahallesine yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu yapmak için hafriyat çalışmalarına başlandı.

Son 14 yılda ilçenin çehresini tamamıyla değiştiren Ümraniye Belediyesi, Ümraniye’ye kazandırdığı eserlere bir yenisini daha ekliyor! Necip Fazıl Mahallesine yarı olimpik yüzme havuzu ve spor salonu yapmak için hafriyat çalışmalarına başlandı.

Ümraniye Belediyesinin Necip Fazıl Mahallesi Dilektaşı Sokak’ta 2182 metrekare kapalı alanda inşa edeceği Necip Fazıl Mahallesi Yüzme Havuzu ve Spor Salonunun hafriyat çalışmaları başladı.

Bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşacak yapıda;  12,5 metre x 25 metre ölçülerindeki yarı olimpik havuzun yanı sıra; hamam, aletli spor salonu, fitness salonu, buhar odası, soyunma odaları, kafeterya, şadırvan, mescit, revir gibi bölümler bulunuyor.

Tarih : 11 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari