PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Giresun Çamoluk Koçak Derneğini Ziyaret Etti Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Giresun Çamoluk Koçak Derneğini Ziyaret Etti
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Giresun Çamoluk Koçak dernek mensuplarıyla bir araya gelerek sohbet etti.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Giresun Çamoluk Koçak dernek mensuplarıyla bir araya gelerek sohbet etti.

Her fırsatta ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hasan Can bu kez ise Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile birlikte Giresun Çamoluk Koçak dernek mensuplarını ziyaret ederek, 24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Dernek ziyaretinde Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’nun yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları da bulundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu kısa bir konuşma yaparak, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Eminmollaoğlu, 24 Haziran sadece Türkiye’nin değil bütün masum ve mazlum coğrafyanın seçimi olacak” dedi.

Kısa bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil, tüm Müslüman ülkeler için de önemli olduğunun söyledi. Başkan Hasan Can, “Dünyada masum ve mazlumların yanında olan zalimlere karşı dik duran her zaman Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu bakımdan İslam alemi için bu seçimlerde Cumhurbaşkanımıza desteklerimizi sürdürmeliyiz” dedi.

Dernek ziyaretinde bir konuşma gerçekleştiren Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetlerle Türkiye’de çok büyük değişim ve gelişimin olduğunu söyleyerek, bu istikrarlı gidişatın devam etmesi için 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kez daha yanında olmalıyız” dedi.

 

Tarih : 10 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari