PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kudüs ve Tarihimiz Derneği Yönetiminden Başkan Hasan Can’a Ziyaret Kudüs ve Tarihimiz Derneği Yönetiminden Başkan Hasan Can'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Kudüs ve Tarihimiz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Yağmur, Yardımcısı Sadık Abdullah ve Özel Kalemi Sedat Karavaş’ı ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Kudüs ve Tarihimiz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Yağmur,  Yardımcısı Sadık Abdullah ve Özel Kalemi Sedat Karavaş’ı ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Kudüs ve Filistin meseleleriyle ilgili son olaylar hakkında konuşuldu. Başkan Hasan Can; misafirlerine Ümraniye Belediyesi olarak Kudüs adına yapılan çalışmalardan ve 2017’nin eylül ayında gerçekleşen Ümraniye Belediyesi Uluslararası Kudüs Sempozyumu’ndan bahsetti. “Kudüs ve Filistin, tüm İslam âleminin meselesidir. Kudüs, inancımız ve tarihimizdir, ilk kıblemizdir” diyen Başkan Hasan Can; Kudüs ve Tarihimiz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Yağmur’a Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında yapılan çini plaket hediye etti.

Misafirleri de Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sunarak; Mescid-i Aksa minyatürü ve afişi takdim ettiler.

Tarih : 11 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari