PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Başkan Hasan Can, Hekimbaşı Spor Tesislerini Ziyaret Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Başkan Hasan Can, Hekimbaşı Spor Tesislerini Ziyaret Etti
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Hekimbaşı Spor Tesislerine ziyarette bulunarak, tesisleri gezdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Hekimbaşı Spor Tesislerine ziyarette bulunarak, tesisleri gezdi.

Gün içinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren ve programlara katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hekimbaşı Spor Tesislerine ziyarette bulunarak, tesisi gezdi.

Ümraniye’deki amatör spor kulüpleri ve Ümraniyespor temsilcilerini, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile bir araya getiren programa, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Ümraniye Spor Kulübü Başkanı Recep Yoğurtçu, Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ve meclis üyeleri de katıldı.

Ümraniye Spor Kulübü Başkanı Recep Yoğurtçu: Başkan Hasan Can’a ve Bakan Akif Çağatay Kılıç’a Ümraniye Spor Kulübü’ne sağladığı katkılar için teşekkürlerini sundu.

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez “İstanbul’un 1.lig’deki tek temsilcisinin Ümraniye olmasından gururlu ve mutluyuz. Bunun için sınırsız katkı sağlayan Başkan Hasan Can’a ve Bakan Akif Çağatay Kılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasına belediye binasının bahçesinde sergilenen, 15 Temmuz darbe gecesinde tankın ezdiği aracın hikâyesini anlatarak başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hekimbaşı Spor Tesislerinin çöplük olduğu yılları ve 2004’ten bugüne Ümraniyesporun gelişimini anlattı. Başkan Hasan Can, son olarak “Ümraniyespora başarılarının devamını diliyorum” diyerek, Bakan Akif Çağatay Kılıç’a isminin yazılı olduğu 55 sırt numaralı Ümraniyespor formasını hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: “Öncelikle şunu dile getireyim gerçekten burada Ümraniyespor çok güzel bir tesise kavuşmuş durumda. 1993’teki malum üzücü durumdan sonra, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ihya ettiği bu bölgede, Hasan Başkan’ın da desteğiyle Ümraniyespor çalışmalarını sürdürüyor. Yapılacak olan tesisin yarısını Ümraniye Belediyesi yapmış, kalan yarısı için de biz destek olacağız” dedi. Bakan Akif Çağatay Kılıç, “16 Nisan’daki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne biz ‘Evet’ diyoruz. Sizleri de ülkemizin istikrarı için buna davet ediyoruz” diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Konuşmaların ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Ümraniye Şehir Stadyumu’nu ve tesisi gezerek bilgi aldı.

Tarih : 09 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari