PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak, Ümraniyelilerle Buluştu  Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak, Ümraniyelilerle Buluştu
Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, Kültür Sanat Okulda Başlar programıyla Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini Gazeteci - Yazar Abdurrahman Dilipak ile bir araya getirdi.

Ümraniye Belediyesi, ilçedeki vatandaşları zengin içerikli kültür ve eğitim etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ümraniye’deki öğrencilere kendi okullarında seminer dinleme fırsatı sunan ve Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen Kültür Sanat Okulda Başlar programları, alanında uzman birçok hoca ve akademisyenin katılımıyla sürüyor. Bu kapsamda; Araştırmacı Yazar Abdurrahman Dilipak Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Abdurrahman Dilipak, “Neden Türkiye’yle Uğraşıyorlar?” başlığı altında; “Batılıların kafası karışık. Her kafadan bir ses çıkıyor. Bunların kendi aralarında bile görüş birliği yok. Kendilerinden çok emin gibi gözükseler de, aslında paniklemiş durumdalar. Bunların bir bildikleri fazla bir şey de yok. Bunlar darbeye darbe, darbeciye darbeci diyemeyenler. Her yönden dökülüyorlar” dedi.

Herkesin bir planı varsa, Allah’ın da bir hükmü var diyen Dilipak; “AB, Türkiye’yi içeri alamaz, dışarıda da bırakamaz. Türkiye AB’ye girse de, girmese de, artık AB ülkelerinde 30 milyonun üzerinde Müslüman bir nüfus var. Avrupa Türkiye’yi almasa da, biz Avrupa’dayız. Ama biz Avrupa’dan ibaret değiliz ve olamayız. Bizim inanç, tarih ve gelenek ana kimliğimizdir. Güçlenen, yükselen değer bu” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 10 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari