PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can’ın Dernek Ziyaretleri Devam Ediyor Başkan Hasan Can'ın Dernek Ziyaretleri Devam Ediyor
AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sivas Karayakup Köyü Derneği hemşehrileriyle bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Sivas Karayakup Köyü Derneği hemşehrileriyle bir araya geldi.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Sivas Karayakup Köyü Derneği Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti İnkılap Mahalle Başkanı Yakup Oğuz, Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti İnkılap Mahalle Başkanı Yakup Oğuz, kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu konuşmasında, Ümraniye Belediyesinin değişen imajına ve belediye hizmetlerine değinerek, 16 Nisan’daki referandumun öneminden bahsetti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında konuştu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, bir selamlama konuşması yaparak, 16 Nisan referandumunun önemi hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasında, “Türkiye güzel günlere gidiyor. İnşallah 16 Nisan’dan sonra çok daha güzel günlere gidecek. İsteğimiz Türkiye’nin daha hızlı ve güvenli büyümesidir” dedi. Başkan Hasan Can,  yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendirerek, “16 Nisan’da ‘evet’lerimiz bol olsun” dedi. Başkan Hasan Can son olarak, Kâzımkarabekir bölgesinde yer alan 2B alanlarının imar planları hakkında bilgi verdi.


Tarih : 06 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari