PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniyeli Afrin Şehidi Fatih Mehmethan’ın Babası Mehmet Mehmethan’ı Ziyaret Etti Başkan Hasan Can Ümraniyeli Afrin Şehidi Fatih Mehmethan'ın Babası Mehmet Mehmethan'ı Ziyaret Etti
Başkan Hasan Can, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda göğsünü kahramanca siper ederek Şehit olan Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan’ın Ümraniye Topağacı Mahallesinde oturan ve Hac vazifesinden yeni dönen babası Mehmet Mehmethan’ı evinde ziyaret ederek kendisine “Allah kabul etsin“ temennisinde bulundu.

Başkan Hasan Can, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda göğsünü kahramanca siper ederek Şehit olan Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan’ın Ümraniye Topağacı Mahallesinde oturan ve Hac vazifesinden yeni dönen babası Mehmet Mehmethan’ı evinde ziyaret ederek kendisine “Allah kabul etsin“ temennisinde bulundu.

Başkan Hasan Can, ilçedeki şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerinin her zaman yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda; millî sınırlarımızın muhafazası ile memleketimizin güvenliği için Afrin’de gerçekleşen ve zaferle sonuçlanan Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan’ın Ümraniye Topağacı Mahallesinde oturan babası Mehmet Mehmethan’ı evinde ziyaret eden Başkan Hasan Can, Hac vazifesinin mübarek olması duasında bulundu. Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları İmdat Köseoğlu ve Salim Çetinkaya ile AK Parti Kazım Karabekir Mahalle Başkanı İsmail AK bulundu.

 

Tarih : 11 Eylül 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari