PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Ümraniye’deki Din Görevlileri İle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Ümraniye'deki Din Görevlileri İle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programda Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programda Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Din Görevlileri Derneği Başkanı Oktay Yılmaz, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya ve Ümraniyeli din görevlileri katıldı.

Osman Osmanoğlu Hoca’nın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bu memlekette şikâyet edilebilecek hâllerden şikâyet etme hakkı olmayan iki kesim var: biri öğretmenler, biri imamlar. Bizler gerçekten rehber olmamız gerektiği gibi görev yaparsak; bu memlekette mesele kalmaz” dedi. 16 Nisan referandumunda oylanacak yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi veren ve parlamenter sistemin olumsuzluklarından bahseden Başkan Hasan Can, “Yükselişimizin istikrarı için 16 Nisan referandumu çok önemlidir, anahtar kelimemiz istikrardır” dedi.

Tarih : 06 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari