PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Ümraniye Oto Sanayi Esnafını Ziyaret Etti Başkan Hasan Can, Ümraniye Oto Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can mesaisine sabahın ilk saatlerinde Dudullu’daki Ümraniye Oto Sanayi Esnafını ziyaret ederek başladı.

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can mesaisine sabahın ilk saatlerinde Dudullu’daki Ümraniye Oto Sanayi Esnafını ziyaret ederek başladı.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Mustafa Küçükkapdan ile esnaflar katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye Belediyesinin yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir konuşması gerçekleştirdi. Konuşmasında belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Hasan Can, "2004 yılında Belediye Başkanı olduğumda Ümraniye 41 yıllık belediyeydi. 41 yılda 5 tane kalıcı eser yoktu fakat son 13 yılda Ümraniye'de 400'ün üzerinde kalıcı eser yaptık ve bu hizmetleri yaparken hiç borçlanmadan yolumuza devam ettik" dedi. Başkan Hasan Can, Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini de paylaştı. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Başkan Hasan Can, "Türkiye hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerde kalkınmıştır" dedi ve "Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi birlikte Türkiye’nin gündeminde hükûmet krizi diye bir durum söz konusu olmayacak" diyerek konuşmasına son verdi.

Tarih : 16 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari