PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Ümraniye İl Dernekler Platformu İstişare Toplantısına Katıldı  Başkan Hasan Can, Ümraniye İl Dernekler Platformu İstişare Toplantısına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, belediyenin katkılarıyla Nikâh Sarayı’nda düzenlenen Ümraniye İl Dernekler Platformu İstişare Toplantısına katılarak dernek mensupları ve hemşehrileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, belediyenin katkılarıyla Nikâh Sarayı’nda düzenlenen Ümraniye İl Dernekler Platformu İstişare Toplantısına katılarak dernek mensupları ve hemşehrileriyle bir araya geldi.

Gerçekleşen toplantı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, Türk Kızılayı Ümraniye Şube Başkanı Cemali Ergül ve İl Dernek Başkanları katıldı.

Tüm il dernekleri adına bir konuşma yapan Yozgat İl Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Haydar Tuncer, Başkan Hasan Can’a, 15 yıldır Ümraniye’de yapmış olduğu hizmet ve çalışmaların yanı sıra; her zaman tüm derneklere katkı ve destek sağladığı için de teşekkürlerini sundu.

Ardından kısa bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu ise, “15 yılda Ümraniye’yi İstanbul’un yeni cazibe merkezi haline getirdiği için Hasan Can Başkanımıza teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can, “2005 yılından bu yana Ümraniye’de doğal bir hemşeri platformu oluştu. Hemşeri derneklerimizin her zaman yanında olduk, katkı sağladık. Özellikle Ramazan ayı boyunca stant vermek sureti ile destek verdik. Elhamdülillah 15 yıl Rabbim bizlere bu şehre hizmet etmeyi nasip etti. Canla başla gayret ederek ilçemize 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandırdık.  Bugün burada siz dernek başkanları ile bir araya geldik. Burada bulunan tüm derneklerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Hasan Can, “15 yıl evvel nasıl temiz bir alınla aldıysak bu emaneti yine alnımız ak, başımız dik olarak İsmet Kardeşimize teslim edeceğiz inşallah” dedi. 31 Mart Seçimleri’nin önemine de değinen Başkan Hasan Can; “Allah yâr ve yardımcımız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program, dernek başkanlarının Başkan Hasan Can’a, ilçedeki tüm çalışmalarından dolayı hediye takdim etmesiyle son buldu.

 

 

 

Tarih : 12 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari