PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ümraniye Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Ümraniye Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleriyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Gerçekleşen programda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, programda bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, 31 Mart Yerel seçimlerinin öneminden bahsetti.

Ardından bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, 31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm Türkiye’ye ve Ümraniye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can programda yaptığı konuşmada; Ümraniye’de 15 yıldır yapılan hizmet ve çalışmaları anlatarak,  “31 Mart Yerel Seçimlerinin tüm ülkemize, vatanımıza ve Ümraniye’mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri’nin; 15 yıldır yaptığı çalışmalarla ilçenin çehresini değiştiren ve Ümraniye’yi her alanda öne çıkan bir ilçe hâline getiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini sunmasıyla program son buldu.


Tarih : 10 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari