PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Trabzonlularla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Trabzonlularla Bir Araya Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye’deki Trabzonlularla buluştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye’deki Trabzonlularla buluştu.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayında gerçekleşen programa, Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk ve Trabzonlular katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, programda gündeme dair bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 16 Nisan referandumu hakkında bilgiler vermesinin ardından; “Bu millet bu ülkenin geleceğine dair her zaman en iyi kararı verecektir. Geleceğin iyileşmesi için de anahtar kelime istikrardır. İstikrarın sürmesi için 16 Nisan’da vereceğiniz oylar çok önemli” dedi.

Ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, 16 Nisan referandumu hakkında bilgi vererek “Çocuklarımızın geleceği için gece gündüz demeden çalışıyoruz, onlar için ‘Evet’ demeliyiz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, "16 Nisan’da 80 milyon insan bu ülkenin nasıl yönetileceğine karar verecek. Bu millet hep doğru kararı vermiştir ve verecektir" dedi. Kaya, konuşmasının sonunda Trabzonlu hemşehrilerinden evet sözü aldı.

 

Tarih : 10 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari