PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Topağacı Mahallesinde Esnaf Ziyaretinde Bulundu Başkan Hasan Can, Topağacı Mahallesinde Esnaf Ziyaretinde Bulundu
İlçe esnafını sık sık iş yerlerinde ziyaret eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Topağacı Mahallesi’nde oturan ve hac vazifesini yerine getiren şehit yakını ve gazileri ziyareti sonrasında aynı mahallede bulunan bir esnafı da iş yerinde ziyaret ederek kendisine hayırlı işler diledi.

İlçe esnafını sık sık iş yerlerinde ziyaret eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Topağacı Mahallesi’nde oturan ve hac vazifesini yerine getiren şehit yakını ve gazi ziyareti sonrasında aynı mahallede bulunan bir esnafı da iş yerinde ziyaret ederek kendisine hayırlı işler diledi.

Sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hasan Can, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Topağacı Mahallesi’nde oturan ve hac vazifesini yerine getiren şehit yakını ve gaziyi ziyareti sonrasında aynı mahallede bulunan bir esnafı da iş yerinde ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Mahalle esnafı ise Başkan Hasan Can’ın ziyaretinden memnun olduğunu dile getirerek kendisine teşekkürlerini sundu.

Tarih : 11 Eylül 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari