PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Ordulular Derneği Kahvaltı Programına Katıldı Başkan Hasan Can, Ordulular Derneği Kahvaltı Programına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kâzım Karabekir Mahallesi Meyveli Bahçe Camii bahçesinde Ordulularla ve mahalle esnafı İle kahvaltı programda bir araya geldi.

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kâzım Karabekir Mahallesi Meyveli Bahçe Camii bahçesinde Ordulularla ve mahalle esnafı İle kahvaltı programda bir araya geldi.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Ordulular Dernek Başkanı Mahmut Şahin, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, meclis üyeleri, muhtarlar, AK Parti Kazımkarabekir Mahalle Teşkilatı Başkanı İsmail Ak, Ordulular ve mahalle esnafı katıldı.

Ordulular Dernek Başkanı Mahmut Şahin ve AK Parti İlçe başkan yardımcısı Salim Çetinkaya birer selamlama konuşması yaptı.

Akabinde Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur yaptığı konuşmasında; 2B imar planı hakkında bilgiler verdi. Batur, “2004 yılında başkanımızla sizlere hizmet etmek için yola çıktık. Hamdolsun 13 yıldır Ümraniye’mize sayısız kalıcı eserler ve hizmetler kazandırdık. Yaklaşık 2-3 aydır her gün bir esnaf ve derneğimize misafir oluyor hasbihal ediyoruz. Belediyemizin ve hükûmetimizin yapmış olduğu hizmetlerden bahsediyoruz" dedi. Batur konuşmasının son bölümünde 16 Nisan referandumunun öneminden bahsetti.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasını gerçekleştirdi. Başkan Hasan Can, “Türkiye son 15 yılda hayal edemeyeceği hizmetleri gördü. Belediyelerimiz ise millet için gereken tüm hizmetleri ve icraatlarını gerçekleştirdi. Belediye olarak yaptığımız kalıcı eserleri ve sosyal hizmetlerimizi herkese anlatıyoruz. Tüm bu hizmetleri eserleri yaparken beş kuruş borçlanmayan bir belediyeyiz. Yapılan anket sonuçlarına baktığımızda İstanbul'un en temiz ilçesi olduk oluyoruz. Tüm bu hizmetler ve başarılar ekip işidir. Geldiğimiz günden bugüne yapılan 305 bin yapı stokunun 175 binini biz yaptık. Bu şehri yeniden inşa ettik. Hiçbir kaçak yapıya izin vermedik” dedi. Başkan Hasan Can, konuşmasına 2B ile bilgiler vererek devam etti. Eski hükûmetlerden, darbelerden, yanlışlıklarından ve parlamenter sistemin olumsuzluklarından bahseden Başkan Hasan Can, “Daha güçlü bir Türkiye için millet olarak ‘evet’ demeliyiz” dedi. Başkan Hasan Can son olarak “15 Nisan Cumartesi Saat; 13.00’te Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda gerçekleşecek olan Ümraniye Mitingine sizleri de davet ediyorum” dedi.

Tarih : 14 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari