PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin Ödül Gecesinde ‘Gecenin Özel Onur Ödülü’ne Layık Görüldü Başkan Hasan Can İstanbul Takipte Haber Sitesi'nin Ödül Gecesinde ‘Gecenin Özel Onur Ödülü'ne Layık Görüldü
İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin üçüncüsünü düzenlediği “Alanında İz Bırakanlar” 15 Temmuz temalı ödül gecesine yoğun bir katılım oldu. İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin her dalda ödül verdiği gecede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a "En İyi Usta Belediye Başkanı Ödülü" verildi.

İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin üçüncüsünü düzenlediği “Alanında İz Bırakanlar” 15 Temmuz temalı ödül gecesine yoğun bir katılım oldu. İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin her dalda ödül verdiği gecede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a "En İyi Usta Belediye Başkanı Ödülü" verildi.

İstanbul Takipte Sitesi Alanında İz Bırakanlar 15 Temmuz Temalı üçüncü Ödül gecesinde, Ümraniye Belediyesine 4 ödül birden verildi. Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan’a Sosyal Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı ödülü, Maliki Ejder Batur’a da Kentsel Dönüşüm yönetimindeki başarılı çalışmaları sebebiyle İstanbul Takipte Haber Sitesi tarafından ödül verildi. Ayrıca İstanbul Takipte Sitesi, 30 ilçe belediye arasından "Kentsel Dönüşüm Özel Ödülü"nü Ümraniye Belediyesine verdi.

Ödül gecesine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Eski Milletvekilleri ile yeni Milletvekilleri, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Anadolu Yakası İlçe Teşkilatları, gazeteciler, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

 “Bugün burada değerli genel başkan yardımcımızın elinden ödül almamıza vesile olan şehir Ümraniye’miz” diyerek sözlerine başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye’nin son 13 yılda ki değişimi, gelişimi ve mevcut yapı stoku ile ilgili bilgiler verdi. “Değişimin yaşandığı Ümraniyemizi, İstanbul Takipte Haber Sitemiz, iyi takip etmiş” diyen Maliki Ejder Batur,     “Gelişimi ve yükselmeyi tespit edip bunu da burada bize ödül olarak verilmesini sağlayan Hüseyin Yelkenci Bey’e teşekkür ediyorum” dedi. Maliki Ejder Batur son olarak, “Ayrıca bize bu görevi verip bize önderlik eden değerli belediye başkanımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Gecede ödülünü alan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan da konuşmasında, “Haberim yoktu. Sürpriz oldu. Hüseyin Bey’e teşekkür ediyorum. Bir hizmet yapıyorsunuz tanıtabildiğiniz kadar değer görüyorsunuz. Ümraniye Belediyesi olarak Ümraniye Belediyesinin hizmetlerini ve yatırımlarını tanıtmaya çalışıyoruz. Tabi ki buna vesile olan ve bizi Ümraniye halkına hizmet etmeye uygun gören kıymetli Belediye Başkanım Hasan Can Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Mustafa Küçükkapdan, “Biz sadece layık olmaya çalışıyoruz, belediyemize, belediye başkanımıza, Ümraniye halkımıza, partimize ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a layık olmaya çalışıyoruz. Tekrar Teşekkür ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Sunucunun “Eskiyle yeni kıyaslandığında sadece ilçenin isim benzerliği kaldı” diyen ve 13 yılda ilçenin çehresini değiştirerek art arda ödüller alan “En İyi Usta Belediye Başkan Ödülü”nü almak üzere sahneye davet ettiği Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmasında, “Çok değerli genel başkan yardımcımın elinden bu güzel ödülü almak bir ayrıcalık diye düşünüyorum. Beraber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurda ve hiç yorulmadık ve yorulmayacağız, menzile varıncaya kadar” diyen Başkan Hasan Can, “Hüseyin Yelkenci kardeşime de çok teşekkür ediyorum. ‘Marifet irtifada tâbidir’ derler bunu artık geleneksel hale getirdi ve bunu da her dalda yapıyor” dedi. Başkan Hasan Can sözlerine “Ben herkese bu geceye anlam kattığı için çok teşekkür ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” diyerek son verdi.  

Tarih : 08 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari