PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can; İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Yönetimini Ağırladı Başkan Hasan Can; İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Yönetimini Ağırladı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç ve Yönetimini makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can;  İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç ve Yönetimini makamında ağırladı.

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç, Başkan Vekili Turgay Yavaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Fodul ve Ulaş Candan; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı makamında ziyaret ettiler. Misafirleri Başkan Hasan Can’a; tüm oda ve derneklere olduğu gibi kendilerine de yaptığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler. Başkan Hasan Can da nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüler Odası Başkanı Haydar Alkoç’a, Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursu hocaları tarafından yapılan Çini plaket hediye etti.

Tarih : 11 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari