PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can İnkılap Mahallesi Boztepe Mevkiinde Vatandaşla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can İnkılap Mahallesi Boztepe Mevkiinde Vatandaşla Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İnkılap Mahallesi Boztepe Mevkiinde mahalle halkıyla bir araya geldi. Başkan Hasan Can, yaptığı konuşmasında mahalle halkına, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgi bilgi verdi

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İnkılap Mahallesi Boztepe Mevkiinde mahalle halkıyla bir araya geldi. Başkan Hasan Can, yaptığı konuşmasında mahalle halkına, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgi bilgi verdi.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Maliki Ejder Batur, AK Parti Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İlk olarak AK Parti Hekimbaşı Mahalle Başkanı Yusuf Aydın, bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur ise, belediye hizmetlerine değinerek, 2B alanlarındaki çalışmalar hakkında bir bilgilendirme konuşması yaptı.

Daha sonra bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz gecesi yaşananlardan bahsederek, “Bir daha böyle darbeler yaşamak istemiyorsak, istikrar şarttır” dedi. Eski hükümetlerin olumsuzluklarından da bahseden Başkan Hasan Can, “kararlı hükümetlere ihtiyacımız var diyerek 16 Nisan referandumunun öneminden bahsetti.


Tarih : 07 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari