PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can İlçedeki Sivaslılar ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can İlçedeki Sivaslılar ile Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın ilçedeki hemşehri derneklerine ziyaretleri devam ediyor. Başkan Hasan Can’ın bu seferki ziyareti Sivas Zara Gühertaş Köyü Dayanışma ve Kültür Derneğine oldu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın ilçedeki hemşehri derneklerine ziyaretleri devam ediyor. Başkan Hasan Can’ın bu seferki ziyareti Sivas Zara Gühertaş Köyü Dayanışma ve Kültür Derneğine oldu.

Ümraniye Sivas Zara Gühertaş Köyü Dayanışma ve Kültür Derneğinde  gerçekleşen toplantı programına Başkan Hasan Can'ın yanı sıra, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Sivas Zara Gühertaş Köyü Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Özgür Şahin, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.  

Programda bir selamlama konuşması gerçekleştiren Sivas Zara Gühertaş Köyü Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Özgür Şahin, Başkan Hasan Can’a tüm hemşehri derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, referandum çalışmaları ve belediyenin yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgi verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasında, belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve çalışmalar hakkında bilgi vererek "2004 yılında Belediye Başkanı olduğumda Ümraniye 41 yıllık belediyeydi. 41 yılda 5 tane kalıcı eser yoktu fakat son 13 yılda Ümraniye'de 400'ün üzerinde kalıcı eser yaptık ve bu hizmetleri yaparken hiç borçlanmadık" dedi.  Yaşadığı eski darbelerden bahseden Başkan Hasan Can, "15 Temmuz’u unutturmayacağız. Bilesiniz ki unutturursak yine aynı gaflete düşeriz" dedi. Başkan Hasan Can daha sonra, 16 Nisan’da yapılacak referandum süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu ve "16 Nisan bu ülkenin istikrarlı hükûmetlerle geleceğe yıldırım hızıyla koşması demektir, yeni anayasa ile birlikte Türkiye’de hükümet krizi diye bir şey kalmayacak, bu sistemin bizi en çok ilgilendiren tarafı istikrardır. Ülkemizin kalkınma dönemleri hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerdir” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun öneminden bahsederek, “16 Nisan’da sizlerin de desteğiyle istikrar sürmeye devam edecek. Daha güçlü bir Türkiye için 16 Nisan hepimiz için bir milat olacak” dedi.


Tarih : 18 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari