PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, İlçedeki Giresun Şebinkarahisarlılar ile Buluştu Başkan Hasan Can, İlçedeki Giresun Şebinkarahisarlılar ile Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneğinde Giresunlu hemşehriler ile bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneğinde Giresunlu hemşehriler ile bir araya geldi.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, İstanbul AK Parti Milletvekili Hasan Turan, AK Parti İstanbul Eski Milletvekili Ünal Kacır, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Eminmollaoğlu, Hakan Karataş ve Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Necdet Bilican, STK temsilcileri, vakıf başkanları, meclis üyeleri ile Giresunlu hemşehriler katıldı.

Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Necdet Bilican, “Kardeşlik, birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz günler bizim olsun. Bu anlamda her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e teşekkür ederim” dedi.

Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneğinde gerçekleşen programda, İstanbul AK Parti Milletvekili Hasan Turan, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, AK Parti İstanbul Eski Milletvekili Ünal Kacır ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, gündeme dair birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendi. Başkan Hasan Can, “Değerli arkadaşlar yeni anayasanın kabulü için tabii ki yüzde 50+1 yetiyor ama yüzde 65 olduğu zaman muhalefetin ayağı titreyecektir ve daha saygılı konuşma lüzumu hissedecektir. Yüzde 70’leri gördüğümüz takdirde taşlar yerine oturacak ve kimsenin diyecek bir şeyi kalmayacaktır. Bu sebeple bir fazla oy bu ülkenin daha güçlü olmasına katkı sağlayacaktır” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasına Ümraniyespor’un istikrarlı gidişatından ve Ümraniye Belediyesi tarafından hazırlanan “Evlat” filminden bahsederek son verdi.

Programlar Ümraniye Giresun Şebinkarahisarlılar Derneğinin ikramlarıyla son buldu.

Tarih : 11 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari