PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can İlçe Esnafı ile Buluşmaya Devam Ediyor Başkan Hasan Can İlçe Esnafı ile Buluşmaya Devam Ediyor
Her sabah ilçe esnafı ile bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu sabah da Namık Kemal Mahalle esnafıyla birlikteydi.

Her sabah ilçe esnafı ile bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu sabah da Namık Kemal Mahalle esnafıyla birlikteydi.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Av. Mahmut Eminmollaoğlu, meclis üyeleri, AK Parti Namık Kemal Mahalle Başkanı Ferudun Bişkiner, Namık Kemal Mahalle Muhtarı Halil Dalçık ve çarşı esnafı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, "Yaklaşık 2-3 aydır esnafımızla vatandaşlarımızla araya geliyoruz. Yoğun bir tempoyla 13 yıldır Ümraniye'ye hizmet ediyoruz” diyerek belediye hizmetleri hakkında konuştu. Ardından, 16 Nisan referandumunun öneminden bahsederek konuşmasını bitirdi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “15 Nisan Cumartesi saat 13:00’te Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ümraniyemizde olacaktır” dedi. Başkan Hasan Can konuşmasına "16 Nisan’da yapılacak referandumdan sonra Ülkemiz uçuşa geçecektir. Anahtar kelimemiz istikrardır" dedi. Bu bir hükûmet ve parti meselesi değil diyen Başkan Hasan Can, "Asırlardır devam eden bir sistemin meselesidir. İnşallah 16 Nisan Pazar günü Türkiye daha güçlü daha sistemli daha istikrarlı olacaktır” diyerek konuşmasını sonlandırdı.


Tarih : 12 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari