PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Gümüşhaneliler ile Buluştu Başkan Hasan Can, Gümüşhaneliler ile Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Gümüşhane Altuntaş Köyü Derneğinde Gümüşhaneli hemşehrilerle buluştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Gümüşhane Altuntaş Köyü Derneğinde Gümüşhaneli hemşehrilerle buluştu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Gümüşhane Altuntaş Köyü Derneği Başkanı İsmail Zengin, GÜYAD Dernek Başkanı Tahsin Söğüt, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Eminmollaoğlu, Hakan Karataş ve Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Eren ve Ülkiye Toptaş, Sultanbeyli Beldiye Meclis Üyesi Hüseyin Güner, AK Parti İhlamurkuyu Mahalle Teşkilatı Başkanı Hülya Taşçı, Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam ve vatandaşlar katıldı.

Ümraniye Gümüşhane Altuntaş Köyü Derneği Başkanı İsmail Zengin, "Kardeşlik, birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz günler bizim olsun. Bu anlamda her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e teşekkür ederim” dedi.

Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam, AK Parti İhlamurkuyu Mahalle Teşkilatı Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Eren, Sultanbeyli Beldiye Meclis Üyesi Hüseyin Güner ve GÜYAD Dernek Başkanı Tahsin Söğüt gündeme dair birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ardından Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi verdi.

Programda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Hasan Can, konuşmasının başında Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini paylaştı. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Başkan Hasan Can, "Türkiye hep tek başına iktidarın olduğu dönemlerde kalkınmıştır. 14 yıllık AK Parti hükûmetinde bu ülke zirve yapmıştır"dedi. Başkan Hasan Can son olarak, Ihlamurkuyu Mahallesinde de bulunan 2B alanlarının İmar planları hakkında bilgi verdi.

Program Ümraniye Gümüşhane Altuntaş Köyü Derneğinin ikramlarıyla son buldu.

Tarih : 14 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari