PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Gümüşhaneli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Gümüşhaneli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can dernek ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can; Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği’ni (GÜYAD) ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can dernek ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can; Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği’ni (GÜYAD) ziyaret etti.

GÜYAD’da gerçekleşen programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Eminönü’nün Son Belediye Başkanı Nevzat Er, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetimi ve Gümüşhaneli hemşehriler katıldı.

Eminönü’nün Son Belediye Başkanı Nevzat Er, programda bir konuşma yaparak emeği geçen herkese teşekkür etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Ben 3 dönemdir görevini alnının akıyla yapan Başkanımız Hasan Can’a teşekkür ediyorum. 31 Mart’tan sonra yapmış olduğumuz çalışmalarımızla inşallah bayrağı devralacak İsmet Yıldırım Bey’e adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım da programda yaptığı konuşmada Gümüşhaneli hemşehrilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek 31 Mart 2019’da  gerçekleşecek seçimler hakkında bilgilendirmede bulundu ve “Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Programda yaptığı konuşmada Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 yılda Ümraniye’nin çehresini nasıl değiştirdiklerini anlatarak çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Elimizdeki imkânlarla yapılması mümkün olup da yapılmayan bir iş kalmasın diye uğraştık. Bu şehri bir kasabadan, İstanbul’un en çok aranan, en gözde ilçelerinden birisi hâline getirdik” diyen Başkan Hasan Can; altyapıdan üstyapıya birçok hizmet yaptıklarını anlatarak belediyenin sosyal ve kültürel çalışmalarından bahsetti. Başkan Hasan Can, “15 yıl önce bu görevi nasıl saf, temiz bir şekilde aldıysak, 15 yıl sonra da bu görevi aynı saflık ve temizlikle Cumhurbaşkanımıza iade etmenin hazzını ve lezzetini yaşıyoruz. İnşallah 15 yıldır onur ve şerefle yürüttüğümüz bu görev, 31 Mart itibariyle İsmet Yıldırım Bey’e aynı onur ve şerefle teslim edeceğiz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.


Tarih : 23 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari