PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Gümüşhaneli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Gümüşhaneli Hemşehrilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye’deki hemşehri derneklerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can; Ümraniye’deki Gümüşhaneliler Derneği’nde Gümüşhaneli hemşehrilerle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye’deki hemşehri derneklerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can; Ümraniye’deki Gümüşhaneliler Derneği’nde Gümüşhaneli hemşehrilerle bir araya geldi.

Dernek ziyaretine Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Dernek Başkanı Tahsin Söğüt ve Yönetimi, Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam ve Gümüşhaneliler katıldı.

Dernek Başkanı Tahsin Söğüt ve Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam kısa birer selamlama konuşması yaparak, Başkan Hasan Can’a tüm derneklere ve mahallelere olduğu gibi Gümüşhaneliler Derneği’ne ve Ihlamurkuyu Mahallesine desteklerinden ve hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.  Ardından Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri birer selamlama konuşması yaptı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül de ziyarette bir konuşma yaparak, Ümraniye Beldiyesinin faaliyetlerinden ve derneklere yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, programda yaptığı konuşmada “Biz Gümüşhane Derneğine geldiğimiz zaman kendimizi evimizde hissediyoruz. Başkanımızla birlikte haftanın 2-3 günü derneklerimizle bir araya geliyoruz. Bunların yanı sıra sabah namazlarında ve Cuma sonrası çorba ikramlarıyla cemaatimizle bir araya geliyoruz. Esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Belediye ve İlçe teşkilatı olarak 7 gün 24 saat halkımızla iç içeyiz” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Gümüşhane Derneğinde olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, buldukları her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiklerini söyledi. Ümraniye Belediyesinin hizmetlerinden, ilçeye kazandırdığı 400’ün üzerinde kalıcı eserden ve projelerinden bahseden Başkan Hasan Can; “14 yılda Ümraniye’yi yeniden inşa ettik. Şehirdeki yapı stokunun yüzde 64’ü bizim dönemimizde yapıldı. Kentsel dönüşüm kapsamında bir işimiz daha kaldı, o da 2B arazilerinin dönüşümünü sağlamak. Biz Ümraniyelilere verdiğimiz sözleri hep tuttuk, yine tutacağız inşallah” dedi. AK Parti hükümetinin yapmış olduğu hizmetlerden de bahseden Başkan Hasan Can, 80 yılda yapılanların 4-5 katı 15 yılda yapıldı” dedi. “Ümraniye Belediyesi olarak bizim yaptıklarımız ve hükümetimizin yaptığı hizmetler nasip işidir. Allah bizleri hangi görev ile imtihan ederse yüzümüzü ak eylesin. Allah bir kuluna hayırlı işler yapmayı murad ederse hayırlı yardımcılar da verir. Elhamdulillah bizler bugüne kadar ekibimizle alnımızın akıyla hizmetler yaptık çok şükür” diyen Başkan Hasan Can, Alemdağ Caddesi yayalaştırma projesinden de bahsederek esnaftan ve vatandaşlardan ciddi oranda olumlu dönüşler aldıklarını dile getirdi. Yeni dönemdeki projelerden de bahseden Başkan Hasan Can “Rabbimize hamd ü senalar olsun bizlere güzel hizmetler yapmayı nasip etti, daha güzel işler yapmayı nasip etsin inşallah” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 07 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari