PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Esenkent Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Esenkent Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Esenkent Mahallesi Kahvehane Sohbetleri programında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Esenkent Mahallesi Kahvehane Sohbetleri programında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Maliki Ejder Batur, Esenkent Mahalle Muhtarı İsmet Taş, AK Parti Mahalle Başkanı Bahattin Demir, meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur yaptığı konuşmasında; “2004 yılında başkanımızla sizlere hizmet etmek için yola çıktık. Hamd olsun 13 yıldır Ümraniyemize sayısız kalıcı eserler ve hizmetler kazandırdık. Yaklaşık 2-3 aydır her gün bir esnaf ve derneğimize misafir oluyor hasbihal ediyoruz” dedi. Ardından 16 Nisan referandumunun öneminden bahsederek konuşmasını bitirdi.

Daha sonra bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Yaklaşık 3 aydır yaptığımız toplantılarla esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Başkan Hasan Can: “2 gün sonra referandum var. Türkiye en önemli kararını verecek" diyerek 15 Temmuz gecesinden, darbe sürecinden ve FETÖ örgütünden bahsetti. 15 Temmuz gecesinin kahramanlarından da bahseden Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumunun önemi hakkında konuştu. Başkan Hasan Can daha sonra, AK Parti hükümetinin 15 yılda yapmış olduğu hizmetlere ve eserlere değinerek, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi hakkında bilgi verdi. Ardından “Türkiye artık eski Türkiye değil! Daha güçlü ve daha istikrarlıdır” diyerek sözlerini bitirdi.


Tarih : 13 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari