PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Esenevler ve Namık Kemal Mahallesi Esnafıyla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Esenevler ve Namık Kemal Mahallesi Esnafıyla Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, mesaisine sabahın ilk saatlerinde Esenevler ve Namık Kemal Mahalle esnafını ziyaret ederek başladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, mesaisine sabahın ilk saatlerinde Esenevler ve Namık Kemal Mahalle esnafını ziyaret ederek başladı.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Av. Mahmut Eminmollaoğlu ile Maliki Ejder Batur, AK Parti Namık Kemal Mahallesi Başkanı Feridun Bişkiner, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda esnaf katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, yeni anayasayı, Cumhurbaşkanlığı sistemini, belediyenin yapmış olduğu hizmetlere ve çalışmalara değinerek,  belediyenin yapmış olduğu 400’ü aşkın kalıcı eser hakkında bilgiler verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Geçmişten günümüze baktığımızda, hep tek başına hükûmetlerin olduğu zamanlarda bu ülke kalkınmıştır. Türkiye’nin yükselmesi için istikrar şarttır” dedi. Türkiye üzerine bugüne kadar oynanmış oyunları ve terörle mücadele sürecini anlatan Başkan Hasan Can, Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini paylaştı. Başkan Hasan Can son olarak, yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi ve 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemi hakkında bilgi verdi.

Ziyaret Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve protokolün esnaf ile fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tarih : 14 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari