PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Esenevler Mahalle Esnafıyla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Esenevler Mahalle Esnafıyla Bir Araya Geldi
İlçedeki vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez ise Esenevler Mahallesi bölge esnafıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

İlçedeki vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez ise Esenevler Mahallesi bölge esnafıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle başkanları ve muhtarlar ile bölge esnafı katıldı.

AK Parti Ümraniye Esenevler Mahalle Başkanı Lokman Çiftçi, tüm mahallelere olduğu gibi Esenevler Mahallesine de desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, kısa bir selamlama konuşması yaparak “Ümraniye Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can ve ekibi  15 yıldır birbirinden önemli çalışmalar yapıyor. Belediye Başkanımız Yaklaşık 450 civarında kalıcı eser yaparak ilçedeki her kesimin hizmetlerden yararlanmasını sağladı” dedi. AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetlere de değinen Eminmollaoğlu; 15-16 yıldır hamdolsun ülkemiz çok büyük gelişti. Bugün bölgesinde sözü dinlenir lider bir ülke haline geldi. Türkiye artık eski Türkiye değil. Ülkemiz artık kendi tankını, topunu, tüfeğini üreten bir ülke haline geldi” diyerek, 31 Mart yerel seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

BAŞKAN HASAN CAN; 15 YIL BOYUNCA BU ŞEHRİ YÖNETMEK BİZLERE NASİP OLDU

Selamlama konuşması yaparak söze başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Değerli arkadaşlar 15 yıl boyunca bu şehri yönetmek bize nasip oldu. Yolu, kaldırım gibi standart hizmetlerin dışında kültür merkezi, okul, camii gibi bizden önceki 41 yılda bir tane eser yokken 2004’ten bu yana temelinden tavanına kadar 450’nin üzerinde kalıcı esere imza attık. Ümraniye’deki sosyal marketlere de değinen Başkan Hasan Can, “Sosyal market bildiğiniz süper markettir. Verdiğimiz sosyal destek kartlarımızla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Bu marketlerden Ümraniye’mizde tam 3 adet var. Bütün bu hizmetleri yaptıktan sonra da devletin hiçbir kurumuna beş kuruş borcu olmayan bir belediyeyiz. Para kaynaklarını, insan kaynaklarını doğru yönettik.  Zamanı da doğru yönettiğimiz de kalıcı eserlerle ortadadır. 320 bin yapı stokunun 210 bini bizim zamanımızda yapıldı. Önemli olan bu hizmetlerin aksamadan devam etmesidir. AK Partinin hizmet kervanını geçecek başka kervan ufukta gözükmüyor” dedi.

Son 15 yıldaki Türkiye’nin gelişimine de vurgu yaparak konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “80 yılda yapılan hizmetlerin 4 katı son 15 yılda yapıldı. Bizimle bu kadar uğraşmalarına rağmen bu mesafeyi aldık. Türkiye yeni bir ufka yelken açmış bir pozisyondadır.  Türkiye ne pahasına olursa olsun terörü bitirme derdindedir. Millet olarak bu ilerlemenin arkasında hep beraber durmamız gerekiyor. Birlik ve beraberliğimiz daim, gününüz aydın olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program esnafların görüş ve dileklerini bildirmesiyle son buldu.

Tarih : 26 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari