PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Elazığ, Van ve Bingöllü Hemşehrilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Elazığ, Van ve Bingöllü Hemşehrilerle Bir Araya Geldi
İlçedeki hemşehrilerle sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ile; Elazığ, Van ve Bingöllü Hemşehrilerle Sohbet programına katıldı.

İlçedeki hemşehrilerle sık sık bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ile;  Elazığ, Van ve Bingöllü Hemşehrilerle Sohbet programına katıldı.

Gerçekleşen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, mahalle başkanları, dernek başkanları, STK temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.

Programda bir selamlama konuşması yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Elazığ, Van ve Bingöllü hemşehrilerle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Programda gerçekleştirdiği konuşmada Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Müslümanların  birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaptı. Başkan Hasan Can; göreve başladığı günden bu yana ilçenin çehresini değiştiren çalışmalardan bahsetti. “Bu ülkede 80 yılda yapılmayan hizmet son 15 yılda yapıldı. Biz de Ümraniye’de göreve başladığımızda 1 tane kalıcı eser yoktu, biz 450’yi aşkın kalıcı esere imza attık” diyen Başkan Hasan Can, bunun yanında sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek Ümraniye’de aç ve açıkta kimse bırakmadıklarını anlattı ve “15 yıldır ayrım yapmadan herkesin imdadına yetiştik” dedi. Başkan Hasan Can, programda emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Tarih : 02 Kasım 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari