PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Dudullu Esnafını Ziyaret Etti Başkan Hasan Can, Dudullu Esnafını Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni haftanın mesaisine Dudullu esnafını ziyaret ederek başladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni haftanın mesaisine Dudullu esnafını ziyaret ederek başladı.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Mesut Özdemir, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Coşkun Bülbül, meclis üyeleri, muhtarlar ile Dudullu esnafları katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, belediye hizmetleri, çalışmaları ve Ümraniye’de bulunan 2B alanlarının imar planları hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Hasan Can, "16 Nisan demek, bu ülkenin istikrarlı hükûmetlerle geleceğe yıldırım hızıyla koşması demektir. Bu millet bugüne kadar yanılmadı. 15 Temmuz’u bir kez daha yaşamamak istiyorsak güçlü hükûmetlere ihtiyacımız var. İşte bu da siz milletimizin elindedir" dedi. Başkan Hasan Can, "16 Nisan'dan sonra inşallah bu ülkede artık hükûmet krizi diye bir şey kalmayacak. Bu ülke hep tek başına iktidar olduğu zamanlarda kalkınmıştır" dedi. Başkan Hasan Can konuşmasının sonunda Almanya ve Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini de paylaştı.

Tarih : 20 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari