PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Çarşı Esnafıyla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Çarşı Esnafıyla Bir Araya Geldi
İlçe genelindeki ziyaretlerine devam eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu sabah Alemdağ Caddesi’nde Çarşı esnafıyla bir araya geldi.

İlçe genelindeki ziyaretlerine devam eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu sabah Alemdağ Caddesi’nde Çarşı esnafıyla bir araya geldi.

Çarşı esnafıyla bir araya gelinen programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan, Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Maliki Ejder Batur, meclis üyeleri, AK Parti Atatürk Mahalle Başkanı Mehmet Türk ve Çarşı esnafı katıldı.

AK Pati Atatürk Mahalle Başkanı Mehmet Türk’ün kısa bir selamlama konuşması yapmasının ardından Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da bir konuşma yaptı. "Ümraniye'ye  400’ü aşkın kalıcı eser kazandırdık” diyen Mollaoğlu, 16 Nisan referandumunun öneminden bahsederek konuşmasını bitirdi.

Son olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir konuşma yaptı. Başkan Hasan Can: “Belediye olarak göreve geldiğimiz günden bugüne Ümraniyemizde her fırsatta vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Çalmadık kapı bırakmıyoruz. 13 senede geriye dönüp baktığımızda ‘keşke şunu yapsaydık’ dediğimiz hiç bir şey yok” dedi. Başkan Hasan Can: “16 Nisan’da yapılacak referandumdan sonra ülkemiz uçuşa geçecektir. Anahtar kelimemiz istikrardır" dedi. Başkan Hasan Can, “Bu bir hükûmet ve parti meselesi değil, asırlardır devam eden bir sistemin meselesidir. İnşallah 16 Nisan Pazar günü Türkiye daha güçlü, daha sistemli ve daha istikrarlı olacaktır” dedi. Başkan Hasan Can son olarak sözlerine, "15 Nisan Cumartesi Saat 13:00’te Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Ümraniyemizde olacaktır” diyerek son verdi.

 

Tarih : 13 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari