PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Camii Gençlik Kolları ve Kuran Kursları Akıl Oyunları ile Masa Tenisi Turnuvalarının ödül Törenine Katıldı Başkan Hasan Can Camii Gençlik Kolları ve Kuran Kursları Akıl Oyunları ile Masa Tenisi Turnuvalarının ödül Törenine Katıldı
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen Camii Gençlik Kolları ve Kuran Kursları Akıl Oyunları ile Masa Tenisi Turnuvalarının ödül Töreni Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenen Camii Gençlik Kolları ve Kuran Kursları Akıl Oyunları ile Masa Tenisi Turnuvalarının ödül Töreni Başkan Hasan Can’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Feyzullah Akyıl, Camii Gençlik Koordinatörü Şükrü Şahin’e vekâleten Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Oktay Yılmaz, Cami Gençlik Kolları Koordinatörü hocaları ile öğrenciler katıldı.

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda kısa bir selamlama konuşması yapan Camii Gençlik Kolları Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Oktay Yılmaz, Ümraniye’deki camilere, Kuran Kurslarına desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkür etti.

Daha sonra Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir de programda kısa bir konuşma yaparak müsabakalarda dereceye giren tüm öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Ardından Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül de selamlama konuşması gerçekleştirerek, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri tebrik etti ve İslam âlemi için Regaib Kandilinin mübarek olması temennisinde bulundu. Daha sonra Müftü Muharrem Gül, Ümraniye Müftülüğüne, camilere ve Kuran Kurslarına maddi ve manevi desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Regaib kandilinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Belediyemiz ile Ümraniye Müftülüğümüzün düzenlediği birçok müşterek programlar var. Bunlardan bir tanesi de bugün ödül törenini yaptığımız Camii Gençlik Kolları Kuran Kursları Akıl Oyunları ile Masa Tenisi Turnuvalarının ödül Töreni programıdır. Dereceye giren ve müsabakalara katılan tüm öğrencileri kutluyorum” dedi. Başkan Hasan Can,  Değerli çocuklar, yaptığımız tüm bu faaliyetler, sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak adına yapılan hizmetlerdir. Rabbim başarılarınızın devamını nasip eylesin. Allah yar ve yardımcısınız olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program Başkan Hasan Can ve protokolün müsabakalarda dereceye giren oyunculara ödül ve hediyelerini takdim etmesiyle son buldu.

Tarih : 07 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari