PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Çakmak Mahalle Esnafıyla Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Çakmak Mahalle Esnafıyla Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Çakmak Mahalle esnafıyla bir araya gelerek 16 Nisan referandumuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Çakmak Mahalle esnafıyla bir araya gelerek 16 Nisan referandumuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan,  AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Balık, Ümraniye Kızılay Başkanı Ali Şentürk, AK Parti Çakmak Mahalle Başkanı Metin Şirin, Çakmak Mahalle Muhtarı Ayhan Köle, meclis üyeleri ile mahalle esnafı katıldı.

Programda AK Parti Çakmak Mahalle Başkanı Metin Şirin ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Balık birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Daha sonra Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan konuşmasında; Ümraniye’nin değişen imajı ve Ümraniye Belediyesinin hizmetlerinden bahsetti. Ardından 16 Nisan referandumunun önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise yaptığı konuşmasında; Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimleri ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin maddeleri hakkında konuşarak bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Hasan Can, daha sonra 16 Nisanda yapılacak referandumun öneminden bahsederek “Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi bu ülkenin istikrarı için önemlidir” dedi.


Tarih : 06 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari