PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Beyaz TV’nin Canlı Yayın Konuğu Oldu  Başkan Hasan Can Beyaz TV'nin Canlı Yayın Konuğu Oldu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Beyaz TV’de yayınlanan ve Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiye’m programının canlı yayın konuğu oldu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Beyaz TV’de yayınlanan ve Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiye’m programının canlı yayın konuğu oldu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Beyaz TV’de yayınlanan Uyan Türkiye’m programında Tahir Sarıkaya’ya, Alemdağ Caddesi Yayalaştırma Projesi, kentsel dönüşüm, kalıcı eserler ve sosyal belediyecilik hizmetlerini anlattı. Canlı yayın esnasında Alemdağ Caddesinden yapılan röportajlar sayesinde de vatandaşların bu projeden oldukça memnun oldukları ekrana yansıdı.

Başkan Hasan Can, “Alemdağ Caddesi alışveriş için en çok tercih edilen bir caddemiz. Caddemizdeki yayalaştırma projesine başlamak için metronun açılmasını, trafiğin azalmasını bekledik. Bu proje sayesinde vatandaşlarımız rahatlıkla alışveriş yapabilecekler. Ayrıca Çavuşbaşı Caddesi’nden sağladığımız trafik akışı sayesinde de herhangi bir sorun yaşamadık” dedi. Ümraniye’de projesiz, plansız ve ruhsatsız yapılaşmaya izin vermediklerinin altını çizen Başkan Hasan Can, “14 yılda ilçedeki yapı stokunun yüzde 64’ü bizim dönemimizde yapıldı. Yaptığımız binalar ise, son derece depreme dayanıklı binalardır” dedi.

Türk Silahlı Güçlerinin Suriye’nin Afrin bölgesinde başlattığı operasyonla ilgili de konuşan Başkan Hasan Can, “Memleketin âli menfaatlerinde müşterek hareket edilmelidir” diyerek milli birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Son olarak tabanından tavanına kadar ilçeye 400’ün üzerinde kalıcı eser kazandırdıklarını da söyleyen Başkan Hasan Can, “Aç ve açıkta kimseyi bırakmıyoruz. Gönül de yapıyoruz. Bu vesileyle Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hepinize sevgilerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

Tarih : 10 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari