PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hizmet İçi Eğitimler kapsamında belediyenin Kadın ve Aile Müdürlüğüne bağlı çalışan personeliyle bir araya gelerek seminer verdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Hizmet İçi Eğitimler kapsamında belediyenin Kadın ve Aile Müdürlüğüne bağlı çalışan personeliyle bir araya gelerek seminer verdi.

Ümraniye Belediyesi, Hizmet İçi Eğitimler kapsamında Kadın ve Aile Müdürlüğüne bağlı olarak iç ve dış birimlerde çalışan personel için seminerler düzenliyor. İki gün boyunca devam eden eğitimlerde Ali Küpelioğlu’nun İş Ahlakı ve Görev Sorumluluğu; Mustafa Öztürk’ün Halkla İlişkiler ve Etkili İletişim konusundaki seminerlerine katılan personeller, ayrıca belediye birim müdürlerinden de belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldılar. Seminerlerin sonuncusunda ise Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, belediye personeliyle bir araya gelerek kendilerine faaliyetler, hedefler ve sorumluluklar hakkında bilgi verdi. Seminere Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, birim müdürleri ve Kadın ve Aile Müdürlüğü personeli katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmasında, “13 yılda Ümraniye’ye çok önemli hizmetler ve çok sayıda kalıcı eser kazandırdık. Tüm bu hizmetleri yaparken birinci önceliğimiz kalite oldu. Bunun için de personelimizi eğitiminden geçirmeyi kendimize ilke edindik. Bundan sonra da yapacağımız eğitimlerle hizmetlerimizin etkinliğini ve kalitesini daha da arttıracağız.” dedi. Başkan Hasan Can, “Personelin sürekli olarak eğitimden geçmesine hassasiyet gösteren bir belediyeyiz.” dedi. “Hizmette ve kalitede örnek belediyeyiz” diyerek bir örnek veren Başkan Hasan Can, “2012 yılından itibaren Ümraniye Belediyesi adına asansör periyodik kontrol faaliyetleri TSE tarafından yürütülüyordu. Artık Ümraniye sınırları içerisindeki tüm asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri, 2017 yılı itibarıyla Ümraniye Belediyesi tarafından yapılacak. Türkiye’de ilk defa akreditasyon belgesi almış bir belediye olarak hizmetlerimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesidir.” dedi. Personele belediye faaliyetleriyle alakalı genel bilgi veren Başkan Hasan Can, “Belediyeler hizmet üretmesi gereken, şehrin problemlerini çözmesi gereken kurumlardır.  Sorunları çözdüğü zaman karşılığını milletten alan kurumlardır. Bu sebeple amacımız, o hizmeti en iyi şekilde yapmak ve bunun için de önce çalışanlarımızın işlerini severek, gönül vererek yapmasına çalışmaktır. Bu yüzden burada her birimden, her kademeden personelin işine dört elle sarılması gerekiyor. Hepimiz güzel işler için birlikte çalışıyoruz.” dedi.


Tarih : 11 Ocak 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari