PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle Bir Araya Geldi
AK Parti tüzüğü gereği 3. dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; veda ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile Hekimbaşı Tarihi Av. Köşkü’nde bir araya geldi.

AK Parti tüzüğü gereği 3. dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Başkan Hasan Can; veda ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile Hekimbaşı Tarihi Av. Köşkü’nde bir araya geldi.

İlçedeki kurum ve kuruluşlara veda ziyaretlerini sürdüren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kez ise belediye birim müdürleriyle bir araya geldi. Av Köşkü’nde düzenlenen toplantı programına Başkan Hasan Can ve Eşi Saliha Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye birim müdürleri katıldı.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can, “Rabbim, 15 yıl boyunca düzenlenen bu tür programlar vesilesiyle sizlerle bir arada olmayı nasip etti. Sizlerle son kez bir aradayız. 31 Mart seçimlerinin vatanımız, halkımız ve Ümraniye’miz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim, hak yolunda yürüyen herkese yardım etsin” dedi. Konuşmalarını sürdüren Saliha Can son olarak, “15 yılda yaptığı hizmetlerle Ümraniye’yi her alanda değiştirdiği için Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantı programında bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Değerli mesai arkadaşlarım, sizlerle 15 yıl boyunca birçok hizmete imza attık. Göreve geldiğimizde sizlerle birlikte Ümraniye’nin adını değil, kaderini değiştireceğimizi söylemiştik. Çok şükür Rabbim bize görevimiz boyunca ilçemize 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandırmayı nasip etti” dedi. İlçedeki tüm kurumlara her zaman destek olduklarını söyleyerek konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “Görevimiz olsun olmasın, ilçedeki vatandaşımıza hizmet eden tüm kurum ve kuruluşlara destek olduk. Hayat devam ettikçe hizmette devam edecektir. İnşallah bizden sonra gelen arkadaşımız da bu hizmetleri devam ettirecektir” dedi.  Başkan Hasan Can, “AK Partinin disiplini gereği 31 Mart’ta tekrar olmadım. 15 yıl önce tertemiz üstlendiğimiz bu görevi alnımızın akıyla tamamlıyoruz. Uyum içerisindeki çalışmalarımızdan dolayı bir kez daha sizlere çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolunuzu açık eylesin. Benim hakkım sizlere helal olsun. Sizlerde haklarınızı helal edin. Allah’a emanet olun. Gününüz mübarek, geleceğiniz aydınlık olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin Başkan Hasan Can’a, 15 yıl boyunca ilçeye yapmış olduğu hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunmasıyla devam eden program Başkan Hasan Can’ın Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerine hediye takdimiyle son buldu.

Tarih : 27 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari