PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Bayrak Töreni’nde Öğrencilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Bayrak Töreni'nde Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Erkut Soyak Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, bayrak törenine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Erkut Soyak Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, bayrak törenine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Erkut Soyak Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Bayrak Töreni’ne katıldı. Okul bahçesinde yapılan törene, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Okul Müdürü Mehmet Fatih Onur, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.  

Erkut Soyak Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Fatih Onur, programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen konuşmasında, "Son dönemde millî eğitim alanında çok önemli adımlar atıldı" dedi. Gökçimen, “Çöpleriyle anılan Ümraniye şuan Finans’ın kalbi, kültürle sanatla temizliğiyle alışverişin merkezi oluşuyla anılan bir Ümraniye var artık" dedi ve Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can: "Gönlümüz her gün gençlerle beraber olmak istiyor. Takdir edersiniz ki yoğun bir ilçeyi yönetiyoruz ama her vakit bulduğumuzda sizleri ziyaret ediyoruz" dedi. "Ümraniyemizde ne kadar okul varsa bunlara özel okullar da dâhil olmak üzere Ümraniye Belediyesi olarak her birerine katkı sağlamayı kendimize görev edindik" dedi. Başkan Hasan Can, "Yarını temsil edecek çocuklarımızın en iyi ve sağlıklı bir şekilde eğitim almaları bizim en büyük hedeflerimizdendir" dedi. Ümraniye Belediyesi faaliyetlerinden de bahseden Başkan Hasan Can, "41 yılda 1 tane bile kalıcı eser yapılmayan Ümraniyemize, son 13 senede 400’ü aşkın kalıcı eser yaptık" dedi. 15 Temmuz gecesi gençlerin kahramanlıklarından da bahseden Başkan Hasan Can, "Bayrak, ezan, vatan, devlet kutsalımızdır" dedi.

Başkan Hasan Can’a Erkut Soyak Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Şaban Temurci tarafından, okula sağladığı katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim edildi.  


Tarih : 14 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari