PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Bayburtlular ile Buluştu Başkan Hasan Can, Bayburtlular ile Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Bayburt İli ve İlçeleri Derneğinde Bayburtlu hemşehrilerle buluştu.

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Bayburt İli ve İlçeleri Derneğinde Bayburtlu hemşehrilerle buluştu.

Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Bayburt İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Halis Sarıdoğan, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir ve Mustafa Küçükkapdan,  Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Bayburt İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Halis Sarıdoğan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum oylamasının önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

Programda Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasını gerçekleştirdi. Başkan Hasan Can, Hollanda’nın neden olduğu diplomatik kriz ile ilgili görüşlerini de paylaştı. Türkiye’de geçmişten günümüze kadar uygulanan yönetim biçimlerini ve yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini değerlendiren Başkan Hasan Can, "Gelişen, büyüyen Türkiye için istikrar şarttır. İstikrar ekonominin iyiye gitmesi için elzemdir. "dedi. Başkan Hasan Can son olarak, Ümraniye'deki 2B alanlarının İmar planları hakkında bilgi verdi.

Program Başkan Hasan Can'ın Bayburtlular ile fotoğraf çekimiyle son buldu.

Tarih : 15 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari